سابلیمینال چیست؟ پیام های صوتی بی کلام subliminal message

سابلیمینال مسیج چیست؟ محصولات صوتی بی کلام subliminal message چگونه باعث بهبود عملکرد ما در زندگی می شوند؟

خوشبختانه در این سال ها به تعداد افرادی که با روش سابلیمینال آشنا شدند و از آن نتیجه گرفتند، روز به روز اضافه شد.

روشی آسان با القای جملات تاکیدی مثبت به ضمیر ناخودآگاه افراد برای تغییر باورهای منفی به باورهای مثبت، تنها با گوش دادن به آهنگ های سابلیمینال.

سابلیمینال چیست؟

فایل های سابلیمینال مسیج فایل های صوتی هستند که به واسطه همکاری آهنگسازان خبره و روانشناسان متخصص در برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ساخته می شوند.

فایل های سابلیمینال حاوی پیام های پنهانی در غالب موسیقی به ضمیر ناخوداگاه می باشند که ضمیر خودآگاه شما قادر به شنیدن این پیام ها نمی باشد بنابراین تکنولوژی استفاده شده در فایل های صوتی سابلیمینال با کنار زدن ذهن تحلیل گر یا همان ضمیرخودآگاه مستقیماً به ضمیر ناخودآگاه دسترسی پیدا کرده و مجدداً ذهن ناهوشیار را برنامه ریزی می کند.

ریشه ی بسیاری از ناکامی های ما و همچنین ویژگی های منفی در انسان ها به ذهن افراد برمی گردد. دلیل ترس، ناامیدی، کمبود اعتماد به نفس و … .

هیچکدام ار این ویژگی های منفی واقعی نیستند و در ذهن ما ایجاد می شوند.

سابلیمینال مسیج باورهای منفی ذهن ما را تغییر می دهد و باورهای مثبت ذهنی را ترمیم می کند.

پس از آن باور و ذهنیت مثبت در شما شکل می گیرد. تفاوت یک شخص فقیر با یک شخص ثروتمند به باور آن ها بر می گردد. همچنین تفاوت افراد جذاب با دیگران ، ترسوها با افراد شجاع و … .

شما از هر زمان که شروع به شنیدن این فایل ها می کنید متوجه ایجاد تغییرات در سیستم ذهن و باورها و عملکردتان می شوید و به تدریج که فایل ها را بیشتر می شنوید سیگنال های قویتری به ضمیر ناخودآگاه شما فرستاده می شود و تأثیرات آن در دنیای اطرافتان عمیقتر و قویتر می شود. 

 

مزیت پیام های سایلیمینال نسبت به دیگر روش های برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه    

 


مزیتی که پیام های سایلیمینال نسبت به دیگر روش های برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه دارد، این است که می توانید در هر شرایطی و حتی زمانی که مشغول به کارهای دیگر هستید نیز به این فایل ها گوش داده و کاملاً اتوماتیک نتایج دلخواه خود را کسب کنید.

برای اینکه بتوانید از این فایل های قدرتمند نتیجه بگیرید تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که به این فایل های حرفه ای گوش داده تا اتوماتیک وار، بقیه ی پروسه برای شما رخ دهد و به راحتی نتیجه ی مطلوب و مورد نظر خود را کسب نمایید. 

 

زمانیکه به فایل های سابلیمینال که برای برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه طراحی شده گوش می دهید :

فرصت های جدید در غالب انسان های جدید و یا پیشنهاد کار جدید و یا یک ایده راه اندازی کسب و کار جدید و یا هر موقعیت جدید دیگری نمایان می شود. 

 

در این مرحله شما باید آمادگی پذیرش آنها را داشته باشید و با پیگیری و دست به عمل زدن خواسته خود را دریافت کنید ؛

 

توجه داشته باشید که اگر دست به عمل نزنید طبیعتاً نتیجه ای نمی گیرید.  

 

شما با گوش دادن مرتب به فایلهای صوتی سابلیمینال به خوبی در موقعیت کسب موفقیت قرار می گیرید و موقعیتهای موفقیت به شکل های مختلفی در زندگی و پیرامون شما نمایان می شود و حالا نوبت شماست که آن را دریافت کنید.

 

این مرحله همان مرحله دریافت در قانون جذب می باشد که باید از سوی شما انجام شود.

 


سابلیمینال مسیج کارل گوستاو یونگ

روانپزشک و متفکر سوئیسی که به‌خاطر فعالیت‌هایش در روانشناسی و ارائهٔ نظریاتش تحت عنوان روان‌شناسی تحلیلی معروف است؛

او در مورد ضمیر ناخودآگاه می گوید : جنبه های ناخودآگاه همه ی رخدادهایی که برای ما اتفاق می افتند، ممکن است به نظر، نقش کوچکی در زندگی روزمره ی ما داشته باشند، اما در اصل آنها، ریشه های افکار خودآگاه ما هستند.

 

ذهن انسان به دو بخش تقسیم می شود، ذهن آگاه و ذهن ناخودآگاه.

 

زمانی که ما هوشیار و آگاه هستیم، ذهن آگاه مشغول کار است.

 

از سوی دیگر، ذهن ناخودآگاه، همیشه فعال است و همه چیز را در بدن ما (از جمله شخصیت ما و سخنرانی های ما) تنظیم میکند،

 

همچنین بدون توجه به این که ما چه کاری انجام می دهیم، این قسمت از ذهن ما، اطلاعات را دریافت می کند و آنها را پردازش می کند.

ذهن خود را همچون یک توده ی یخی شناور در اقیانوس در نظر بگیرید.

 

بخش آگاه ذهن ، در واقع به مانند نوک توده ی یخی است که می توانید آن را روی سطح دریا مشاهده کنید و می توان گفت، چیزی حدود ۵% از کل توده یخی را به خود اختصاص می دهد.

 

این در حالیست که بخش باقی مانده که در زیر سطح دریا قرار دارد، بخش ناخودآگاه ذهن است. حال تصور کنید که این بخش از ذهن چقدر می تواند قدرتمند باشد.

 

راه ساده ی دیگری که شما می توانید به کمک آن، ذهن ناخودآگاه را توصیف کنید، این است که آن را همانند یک ضبط صوت در نظر بگیرید، که دائماً در حال پخش نوارهایی است ( که در واقع همان احساسات، افکار و الگوهای ما هستند) که در طول مسیر زندگیمان در ضبط قرار داده می شود. 

 

ارتباط ذهن ناخودآگاه با سابلیمینال مسیج

ذهن ناخودآگاه با سابلیمینال مسیج اطلاعاتی را که حواس ما متوجه آنها نیست را دریافت می کند و آنها را ذخیره می کند.

اگر شما اطلاعات را به طریقه ی صحیح و با حجم و شدت بالا دریافت کنید، این اطلاعات در ذهن شما سکنا می گزینند و جزئی از وجود شما می شوند. 

 

به همین خاطر است که بسیاری از “خردمندان” و بسیاری از طرفداران نظریه ی خود یاری (کمک به خود) و پیشرفت فردی، تمایل دارند که به قدرت ناخودآگاه دست یابند.

چرا که اگر شما یک کاست دیگر در ضبط قرار دهید، نتیجه متفاوت خواهد بود. 

 

سلسله ی افکارتان تغییر می یابد، سبب می شود شما هم تغییر کنید و به صورتی اجتناب ناپذیر، نتایج نیز تغییر خواهند کرد. 

 

دکتر جوزف مورفی در کتاب خود با عنوان ” قدرت ناخودآگاه”، می گوید: “افکارت را تغییر بده تا سرنوشتت دگرگون شود .


فایل Subliminal message  چگونه عمل می کند؟

سابلیمینال مسیج :

پیام های سابلیمینال مسیج ، پیامهایی (عبارات و تصاویر) هستند که در سطحی پایین تر از آگاهی هوشیارانه ی ما عمل می کنند و به نحوی به شنونده اطلاق می شوند که توسط ذهن ناخودآگاه فرد، درک و فهم می شوند. 

 

این پیام ها، ممکن است به صورت صوتی و یا حتی تصویری باشند. 

 

برای مثال، ما می توانیم عبارتی مثل “من مطمئن هستم” را در یک ترانه ی موسیقی که ذهن خودآگاهمان نمی تواند به طور واضح آن را بشنود، و یا در یک فیلم که به صورت ثانیه های مجزا پخش می شود قرار دهیم تا ذهن خودآگاه مان، از نظر منطقی فرصت کافی برای پردازش نداشته باشد. 

 

در هر دو روش، عبارت مورد نظر، توسط ذهن ناخودآگاه کاملاً قابل درک و فهم است. 

 

تکرار مداوم این عبارت یا هر عبارت دیگری، سبب سیم کشی مجدد(ساخت گذرگاه های عصبی جدید) الگوها می شود

و به فرد کمک می کند، تا بتواند به کمک سابلیمینال مثبت اندیشی ، مثبت اندیش شود.  

 

با استفاده از سابلیمینال لاغری وزن کم کند و یا با سابلیمینال اعتماد به نفس ، اعتماد به نفس داشته باشد و آن را افزایش دهد.  

 

تکنولوژی مربوط به سابلیمینال مسیج، حدود چندین دهه عمر دارد.  

 

مطالعات فراوان، نشان داده اند که اهنگ های سابلیمینال می توانند تأثیرات طولانی مدت و راضی کننده ای از خود بر جا بگذارند، به نحوی که از یک سو می توانند سبب ترک عادات ناخواسته شوند، و از سوی دیگر عملکرد فرد را ارتقا دهند. 

 

 این تکنولوژی بسیار موفق آمیز است زیرا توانایی تداخل در “سپر” ذهن ناخودآگاه، که همان آنالیز و پردازش انجام شده توسط ذهن منطقی و خودآگاه است را دارد.

مطالعات علمی و پیام های ناخودآگاه مطالعات و تحقیقات فراوانی در جهت اثبات تأثیرات ناشی از تکنولوژی subliminal message به انجام رسیده است.

 •  مارتین ولتکمپ (دانشجوی دکتری)، ثابت کرده است که با استفاده از محرکهای تصویری سابلیمینال مسیج ، می توانید انسان ها را به انجام کاری که به آن تمایل دارند، تحریک کنید.
 •  طبق گفته ی پروفسور بنجامین بی. ولمن، نویسنده ی بیش از ۴۰ کتاب روانشناسی ، افکار آگاهانه می توانند توسط محرک های خارج از آگاهی هوشیارانه، تحت تأثیر قرار گیرند. او همچنین، با استناد به سیلورمن (۱۹۶۷)، اضافه می کند که مطالعه ی فروید در مورد هوشیاری، “نشان می دهد که یک ورودی سابلیمینال مسیج ، سطح میزان فعال سازی غرایض ناخودآگاه موجود را بالا می برد.
 •  دکتر نورمن دیکسون، روانشناس دانشگاه لندن، تحقیق گسترده ای مبنی بر آموزه های سابلیمینال مسیج به انجام رسانده است. در این تحقیق که در مورد پردازش نیمه هوشیارانه بود، او با استناد به ۷۴۸ تحقیق و پژوهش انجام شده بروی تأثیرات ارتباط سابلیمینال مسیج ، نشان داد که در ۸۰ درصد موارد، این تاثیرات، مثبت بوده اند.
 • دکتر اِلدون تایلر، مدیر مجله ی تحقیقات پیشرونده ی هوشیاری، و عضو انجمن روان درمانی آمریکا، به شدت معتقد است زمانیکه اطلاعات سابلیمینال مسیج ، به طرز مطلوبی به نمایش گذاشته شوند، پردازش می شوند، حفظ می شوند و به مرحله ی عمل می رسند.
 • تحقیقات دکتر اچ. بهادر بهرامی، دانشمندان علوم اعصاب دانشگاه لندن با استفاده از اسکنر های مغزی، نشان داده اند که مغز، در زمانهایی که زیاد مشغول نیست، subliminal message را جذب می کند.

 


مطالعات زیادی، بر روی امکان استفاده از پیام های سابلیمینال برای خلق نتایج خاص، تمرکز کرده اند:

عملکرد آکادمیک یک مقاله در مجله ی روانشناسی مشاوره ای به چاپ رسیده است که مربوط به تحقیق دکتر کنت پارکر، روانشناس کالج کوئینز نیویورک می باشد.

 

دکتر پارکر در این مطالعه تأثیر subliminal message بر پیشرفت عملکرد آکادمیک دانشجویان را مورد بررسی قرار داد. آنالیز آماری دقیق داده ها، نشان داد که با تأثیر اهنگ های سابلیمینال ، پیشرفت قابل توجهی در عملکرد آکادمیک دانشجویان دیده می شود.

 

موارد استفاده از سابلیمینال ( کاربرد سابلیمینال )

با تکرار مداوم پیام‌های سابلیمینال در ذهن، به نوعی الگوهای سیستم عصبی انسان متحول شده و فرد می‌تواند به اهدافی مانند مثبت اندیشی یا اعتماد به نفس دست پیدا کند.

– اما کاربردهای سابلیمینال به چه زمینه‌هایی مربوط می‌شود؟

– آیا عادت‌های منفی انسان نیز می‌تواند با استفاده از این پیام‌ها تغییر کند؟

– علاوه بر نکات روانشناختی، چه کاربردهایی را می‌توان برای سابلیمینال متصور شد؟


پاسخ این سؤال‌ها را در این مطلب می‌خوانیم.

بر اساس مطالعات روانشناختی انجام شده روی گروه‌های مختلفی از افراد، این پیام‌ها می‌توانند در القای و درمان تفکراتی همچون:

 • پیشگیری و درمان اضطراب و نگرانی
 • افزایش اعتماد به نفس و خودباوری
 • افزایش احساس آرامش
 • احساس ارزشمندبودن و عزت نفس
 • احساس خوشبختی و مبارزه با افسردگی
 • تقویت حافظه و تمرکز ، هوش و استعداد
 • درمان بی خوابی و رهایی از استرس قبل از خواب
 • پاک کردن ذهن از ترس و فوبیا و منفی بافی
 • افزایش مهارت نه گفتن
 • و…

مؤثر بوده و تغییرات محسوسی را در نحوه‌ی نگاه افراد به موضوعات مختلف ایجاد کند.

علاوه بر تاثیر سابلیمینال بر رفتار‌های شخصی و اجتماعی، که در ادامه مقاله تحقیقات و نتایج آن بررسی می شود. می‌توان تبلیغات را یکی از مهم‌ترین کاربردهای سابلیمینال در جامعه‌ی مدرن امروزی به شمار آورد.

 

David Ogilvy که به عنوان پدر صنعت تبلیغات شناخته می‌شود، در اظهار نظر جالبی می‌گوید: «یک تبلیغات خوب، تبلیغاتی است که بدون جلب اشاره‌ی مستقیم به محصول مورد نظر، فروش آن را افزایش دهد.»

از بزرگترین موفقیت‌های کاربرد این پیام‌ها در تبلیغات محصولات و تولیدکنندگان بزرگ جهان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

استفاده از پیام‌های سابلیمینال در تبلیغ کمپانی آمازون

 

شاید خیلی‌ها متوجه وجود پیام‌های سابلیمینال در لوگوی آمازون نشده باشند.

لوگویی که هم اکنون در این شرکت استفاده می‌شود از سال ۲۰۰۰ تغییر کرده اما تغییرات آن چندان هم بزرگ نبوده است.

فلشی که A را به Z وصل می‌کند، علاوه بر نمایش یک لبخند، چنین پیامی را به مخاطب القا می‌کند که آمازون یک مرجع کامل بوده و تمامی محصولات مورد نیاز کاربران را پوشش می‌دهد.

یعنی همان از شیر مرغ تا جان آدمیزاد خودمان

 

استفاده از پیام‌های سابلیمینال در تبلیغ تویوتا

لوگوی تویوتا نکات زیادی را در خود مخفی کرده است.

شما می‌توانید تک تک حروف نام TOYOTA را از این لوگو استخراج کنید.

با نمایش لوگوی تویوتا، به تنهای می‌توان نام این شرکت را به طور خلاقانه‌ای در ذهن مخاطب تکرار کرد.

در واقع مخاطب با فهم این نکته تلاش می‌کند تا این نام را از این لوگو استخراج کند و همین امر در نقش بستن نام شرکت در ذهن او مؤثر واقع می‌شود.

 

استفاده از سابلیمینال در تبلیغ فیلم دزدان دریایی کارائیب

کمپانی فیلم سازی دیزنی، این فیلم را به عنوان پلی در میان ژانر فیلم‌های خانوادگی و اکشن بزرگسالان معرفی می‌کند.

پیدا کردن وجه اشتراک بین علامت جمجمه و استخوان در پرچم دزدان دریایی و شخصیت میکی موس یکی از دلایلی بود که در ابتدای تبلیغات این فیلم توجه مخاطبان را به آن جلب کرد.

دزدان دریایی کارائیب چیزی در حدود ۳.۷ میلیارد دلار فروش کرد.

استفاده از سابلیمینال در طراحی لوگوی شبکه‌ی تلوزیونی NBC 

برای افرادی که با تلوزیون آمریکا آشنا هستند، این لوگو چیزی برای مخفی کردن ندارد اما اگر برای اولین بار است که آن را مشاهده می‌کنید، به بخش سفیدرنگ وسط لوگو توجه کنید.

همانطور که مشاهده می‌کنید، نیم رخ یک طاووس در وسط این لوگو مخفی شده و قسمت‌های رنگارنگ آن، در واقع دم این طاووس را نشان می‌دهد.

این نماد در نگاه اول به چشم نمی‌آید ولی وقتی که یک مخاطب به وجود آن پی برد، دیگر از ذهن او خارج نمی‌شود. چرا که بر اساس طبیعت انسان، پیدا کردن نکات مخفی در نمادهایی که به طور روزمره آن را مشاهده می‌کنیم، از جذابیت بالایی برخوردار است.

 

مثال های بالا کاربرد و اثرگذاری سابلیمینال را در تبلیغات به خوبی نشان می دهد. در ادامه بررسی می کنیم سابلیمینال چه تاثیری بر بهبود خصوصیات و رفتارهای شخصی و اجتماعی دارد.

 

کاهش وزن به کمک سابلیمینال لاغری

بررسی کاهش وزن از طریق فایل صوتی سابلیمینال مسیج با استفاده از آزمایش دکتر پارکر

 

دو گروه از زنان دارای اضافه وزن در یک دوره ی کاهش وزن شرکت کردند.

در این دوره، به یک گروه از زنان، پیشنهادات subliminal message صوتی ارائه گردید، در حالی که این امر در مورد گروه دوم صورت نگرفت. زنان گروه اول که پیشنهادات Subliminal message را دریافت کردند، نسبت به گروه دوم کاهش وزن بیشتری نشان دادند، و این در حالی بود که تفاوت میان دو گروه، رفته رفته در طول دوره بیشتر نیز میشد. 

 

فایل های سابلیمینال مسیج چگونه به کاهش وزن بدن کمک می کنند.

همه چیز به ذهن شما برمی گردد فایل صوتی سابلیمینال لاغری کمک می کند تا دوباره ذهن خود را برای از دست دادن وزن و رژیم لاغری برنامه ریزی کنید.

 

اما چه رابطه ای بین سابلیمینال کاهش وزن و ذهن وجود دارد.

برای رسیدن به جواب این سوال بهتر است قبل از آن به سوالات زیر پاسخ دهید

 

 • آیا به این نتیجه رسیده اید که رژیم غذایی برای شما کار نمی کند؟
 • آیا در جریان رژیم لاغری اعتماد به نفس خود را از دست داده اید ؟ 
 • آیا بعد از لاغری و کاهش وزن دوباره افزایش وزن داشته اید ؟
 • این موضوع باعث دلسردی شما برای ادامه برنامه کاهش وزن شما شده است ؟
 • آیا اعتمادی به خود برای لاغری و درمان چاقی تان ندارید؟
 • آیا می خواهید در نهایت از زیر فشار روانی رژیم لاغری به صورت طبیعی خارج شوید؟
 • آیا با وجود تغذیه کم و استفاده از غذاهای کم کالری باز هم چاق می شوید ؟

 

تمام چیزهایی که شما را به عقب وامی دارد تنها در ذهن شماست و در بخش ناخودآگاه شما ذخیره می شود.

 

اگر برای لاغر شدن اقدام کنید ولی عادت های طولانی مدت و الگوهای تفکر منفی خود را همچنان داشته باشید، در این راه ( لاغری ) موفق نخواهید شد.

 

با طرز تفکر منفی و با گذشت زمان که باعث افزایش تفکر منفی می شود، شما با هر رژیم لاغری و غذایی جدید که مواجه شوید، خواهید دید که نسبت به قبل نتیجه ی بدتری می گیرید و این حس که دیگر نمی توانید و قادر نخواهید که برای لاغر شدن اقدام کنید، در شما رسوخ پیدا می کند.

 

صوت Subliminal message به سادگی، پیشنهادات مثبت را به ذهن ناخودآگاه شما ارسال و شما را به لحاظ ذهنی تقویت کرده تا به اهداف کاهش وزن به شما کمک کند.

 

کاهش وزن با استفاده از سابلیمینال مسیج و خود هیپنوتیزم متعلق به یک مفهوم جدید نیست و در واقع یک روش طبیعی و ساده برای کاهش وزن و لاغری است.

 

مهم نیست چه برنامه ای برای لاغری و کاهش وزن خود دارید، شما می توانید به به طور مستقیم به انبار عظیمی از انرژی خلاق که در درون ذهن ناخودآگاه خود به خاک سپرده اید و دارد خاک می خورد دسترسی داشته باشید؛

 

در حقیقت سابلیمینال قانون جذب به شما کمک خواهد کرد

در حقیقت سابلیمینال قانون جذب به شما کمک خواهد کرد تا به عنوان یک لنگر به یک طرز فکر باریکی دست پیدا کنید و  خودتخریبی و جنب و جوش اضافی برای از دست دادن وزن را از خود دور کنید.

 


لاغری با ذهن به وسیله Subliminal message به سه شیوه زیر به شما کمک می کند

۱- آهنگ های سابلیمینال ، به شما انگیزه و اراده برای برنامه ی کاهش وزن می دهند و به قدرت ذهن شما برای رژیم غذایی و مقاومت در برابر وسوسه ها کمک خواهد کرد.۲- به تدریج نگرش شما نسبت به غذا و رژیم غذایی تغییر خواهد کرد. غذاهای سالم برای شما جذاب تر خواهند بود و میل به خوردن غذاهای چرب و شیرین بیش از حد را متوقف خواهید کرد.

۳- در نهایت Subliminal message باعث می شود تا در شما یک نگرش مثبت و یک اعتقاد محکم به وجود آرود تا وزن خود را به صورت طبیعی کاهش دهید و هیچ چیزی در این راه نمی تواند شما را متوقف کند. تصدیقات این فایل به سادگی از شما به صورت ذهنی پشتیبانی می کنند و به شما کیفیت ذهنی مورد نیاز برای موفقیت با استفاده از سابلیمینال قانون جذب را می دهند. 

 

سابلیمینال لاغری به کمک پیام های پنهان سابلیمینال قانون جذب

هیپنوتراپی قدرتمند و هدایت شده برای کمک به بهبود توانایی های طبیعی و ذاتی شما همراه با پیشنهادات مثبت و عمیق است که ذهن شما را تشویق به ارتباط بین ذهن آگاه و ناخودآگاه برای رسیدن به وزن دلخواه می کند و یک رژیم لاغری مناسب برای افراد با اراده می باشد.

 

 • سابلیمینال کاهش وزن با تغییرات مثبت در ذهن شما بهترین را برایتان به ارمغان می آورد .
 • سابلیمینال لاغری با برنامه ریزی ذهنی، انگیزه لازم برای رسیدن به وزن ایده آل را به شما می دهد و شما را قادر می سازد تا نگرش ها و عادت های شکست خورده خود را یک بار برای همیشه، برای داشتن رژیم لاغری سالم، محدود کرده و از سر راه خود بردارید.
 • این متد رژیم لاغری با استفاده از Subliminal message به طور مستقیم، ناخودآگاه شما را هدف قرار می دهد، پس لازم نیست شما هیچ تلاش اضافه ای را وارد کنید و امر برنامه ریزی ذهن برای شما به صورت اتوماتیک وار رخ می دهد.
 • با موسیقی های سابلیمینال مسیج شما انگیزه ی لازم در جهت تغییر شیوه ی زندگی و از دست دادن وزن و لاغری را به دست خواهید آورد.  

همانطور که این تغییرات در شما همچنان در حال ساخت هستند و شما عادت های غذایی سالم خود را حفظ می کنید، تعهدات کاهش وزن و رژیم لاغری برای شما طبیعی تر می شود و شما به طور طبیعی یاد می گیرید که عادت های مورد نیاز برای درمان چاقی خود را حفظ کنید.

 

لاغری با سابلیمینال به شما کمک می کند تا با برنامه ریزی ذهن خود ،

خوش اندام بودن را به یک روال عادی و معمولی برای خود تبدیل کنید.

 

با سابلیمینال لاغری ، متابولیسم بدن شما تحت کنترل ناخودآگاه تان قرار می گیرد و هر چه زمان می گذرد این روند به آرامی افزایش می یابد و هر روز که می گذرد، کاهش وزن برای شما ملموس تر خواهد بود.

 

سابلیمینال لاغری با استفاده از سابلیمینال زیبایی و اثر سابلیمینال قانون جذب باعث می شود

افکار و احساسات منفی در مورد تصویری که از بدنتان دارید یا این حس که ” شما نمی توانید آن را انجام دهید” و یا شما نمی توانید به وزن ایده آلتان برسید ” را فشرده و ناپدید کنید.

 

پیام های سابلیمینال مسیج کمک می کنند، ناخودآگاه خود را به طور طبیعی برنامه ریزی می کنید و آنچه که برای شما خوب است را به طور خودکار احساس خواهید کرد و تصویر منفی که از بدنتان دارید و عادات خوردن بدی را که دارید را با افکار مثبت، احساسات و رفتارهایی که به سادگی و مثبت برای شما کار کند، جایگزین خواهید کرد. 

 

اعتماد به نفسی که در جریان استفاده از فایل سابلیمینال لاغری بدست می آورید، باعث می شود لاغر بودن را به بخشی از وجود خود اضافه کنید

 

باورها و پیام ها subliminal messages که با استفاده از سابلیمینال لاغری به ذهن شما نفوذ می کنند به شرح زیر است

 

 1. من خود تخریبی را از بین می برم.
 2. من بر اعتیاد به غذا غلبه می کنم.
 3. اشتهای من کاهش یافته است .
 4. انرژی من برای سوخت و ساز افزایش یافته است.
 5. استرس من برای از دست دادن وزن کاهش یافته است.
 6. من فعال ، جذاب و در لیست تقاضای دیگران هستم .
 7. من خودم به کنترل وزنم احترام می گذارم.
 8. من از بدنم لذت می برم پس بدنم بزرگ و سالم است.
 9. من اجازه می دهم لاغری بدنم پدیدار شود.

 

فایل subliminal messages برای از دست دادن وزن به صورت پنهان و فعال به صورت نامحدود از ناخودآگاه شخص با استفاده از یک مجموعه ی کامل از باورهای توانمندسازی است؛ که به طور جدی در شما می تواند حک شود.

 

آزمایش بالا که توسط دکتر پارکر انجام شد به خوبی ضرورت تولید محصولات صوتی بی کلام ،سابلیمینال مسیج را نشان می دهد.

 

برای آشنایی و تاثیر مهم فایل subliminal messages در رسیدن به اهداف بهتر است نگاهی به آزمایش دکتر لوید اچ. سیلورمن بیانداریم

 

تاثیر پیام های صوتی سابلیمینال مسیج بر ترک سیگار ، فایل های صوتی سابلیمینال ترک سیگار

شما تا به حال روش های زیادی را برای ترک سیگار شنیده اید که عموما تاثیر چندانی برای ترک سیگار نداشته اند. دکتر لوید اچ. سیلورمن روشی را برای ترک سیگار آزمایش کرد که نتایج آن بسیار قابل تامل بود .

 

ترک سیگار توسط فایل های صوتی سابلیمینال مسیج

 

دکتر لوید اچ. سیلورمن روانشناس دانشگاه نیویورک در یک تحقیق ۴۰ گروه افراد سیگاری را مورد مطالعه قرار داد.

نیمی از افراد هر گروه در معرض پیام های صوتی سابلیمینال مسیج ترک سیگار قرار گرفتند.

در عرض یک ماه، ۶۶ درصد از افرادی که تحت تأثیر پیام های سابلیمینال قرار گرفته بودند، سیگار را ترک کردند.

این در حالی بود که تنها ۱۳ درصد از افرادی که subliminal messages دریافت نکرده بودند، توانستند سیگار را ترک کنند.

این آمارها سبب شدند تا سیلورمن نتیجه بگیرد که سابلیمینال مسیج ترک سیگار را درافرادی که قصد این کار را داشتند، ۴ برابر بیشتر تقویت می کنند .

 

شاید اولین بار باشد روش سابلیمینال ترک سیگار را شنیده باشید، احتمالا روش ترک سیگار با هیپنوتیزم را شنیده اید . 

 

روش ترک سیگار با فایل های subliminal messages در حقیقت همان ترک سیگار توسط هیپنوتیزم است. با استفاده از نفوذ پیامهای سابلیمینال مسیج به ذهن ناخودآگاه افراد.

 

سابلیمینال جذب عشق

ضمیر نیمه هوشیار یا ناخودآگاه فرد، به کمک فایلهای سابلیمینال مسیج یا خود هیپنوتیزمی موفق به تغییر باورهای انسان می شود. به عبارتی می توان عدم موفقیت در جذب عشق همسر یا حتی نداشتن هنر جذب عشق در بعضی از افراد را، مرتبط با باورهای قدیمی آنان دانست.

پیامهای زیر آستانه یا سابلیمینال مسیج با تبحر وارد ضمیر ناخودآگاه یا نیمه هوشیار فرد می شود. پس از آن با ایجاد الگوی مثبت و باورهای جدید بجای باور های محدود کننده قبلی، می تواند منجر به رفتارهای نویی در ارتباط مؤثر انسان بشود.

بدین وسیله قدرت بیشتری برای ایجاد رابطه عاطفی و چگونگی جذب عشق در انسان به وجود می آید. پیامهای صوتی زیر آستانه یا پنهانی سابلیمینال گذشته از ایجاد عزت نفس، شادی، اعتماد به نفس و آرامش، راههای جذب عشق و ثروت را نمایان ساخته و جذب فوری عشق را نیز ممکن می کند.

 

همچنین فایلهای صوتی و تصویری سابلیمینال، فایلهای برنامه ریزی ذهن نامیده می شود. این فایلها در بسیاری از موارد دارای کاربردی مثبت در جهت مقابله با اضطراب، استرس، افسردگی و انواع مشکلات خواب می باشد.

از فایلهای صوتی و تصویری سابلیمینال استفاده می کنید و نگرش منفی خود را تغییر خواهید داد. حتی به جذابیت خود می اندیشید و خود را سزاوار بهترین ها در جذب سریع عشق و حتی جذب عشق شوهر ایده ال می بینید. از انواع فایلهای صوتی می توان به سابلیمینال جذب عشق، جذب عشق و جفت روحی، قانون جذب عشق و… اشاره داشت.

 

فایل های صوتی سابلیمینال مسیج و تاثیر آن بر مثبت اندیشی

با استفاده از فایل های صوتی خودهیپنوتیزم یا سابلیمینال مسیج می توان خیلی راحت ضمیر ناخودآگاه را هیپنوتیزم کرد و تغییرات عالی و مورد نظر را در افراد ایجاد نمود. تنها نیاز است با گوش کردن به فایل های صوتی از تاثیرگذاری آن ها بهره مند شد.

در واقع در فایل های صوتی سابلیمینال پیام هایی به صورت پنهانی و با بهره مندی از یک تکنولوژی خاص به فرد القا می شود. این پیام ها در محدوده شنوایی ضمیر خودآگاه نمی باشند در نتیجه هیچ مقاومتی هم در برابر فراگیری آن از خود نشان نمی دهد.

در نتیجه باور های لازم به راحتی به ذهن ناخودآگاه تزریق می شوند و تغییرات مورد نظر در فرد ایجاد می شود.

 

چگونه فایلهای سابلیمینال را گوش دهیم؟

فایل‌های سابلیمینال مسیج به شکلی تهیه شدن که می‌توانید به راحتی و در زمان‌های محتلف به آن‌ها گوش دهید و تاثیرات آن را در زندگی خودتون ملاحظه کنید.

با این حال برای اثر بخشی بیشتر بهتر است چند نکته را رعایت کنید.

برای نتیجه گیری بهتر حداقل روزی یکبار به موزیک‌های بی کلام سابلیمینال گوش دهید. این کار برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه شما ضروری است.

شما در هر ساعتی از شبانه روز می‌توانید به آهنگ‌های سابلیمینال گوش دهید و برای تکرار گوش دادن فایل‌های سابلیمینال در روز مشکلی ندارید، ولی توصیه می‌کنیم حداکثر سه مرتبه در روز به فایل‌های سابلیمینال گوش دهید.

از مهمترین ویژگی تلقین با پیام‌های پنهان سابلیمینال استفاده از آن‌ها در شرایط مختلف زندگی است.

در صورتیکه شما قصد دارید بهترین و بیشترین نتیجه را از گوش دادن به فایل‌ها کسب کنید. بهتر است زمانی از سابلیمینال استفاده کنید که کارهای سنگین انجام نمی‌دهید.

کارهای سنگین باعث می‌شوند تا تمام تمرکز شما به آن کار معطوف شود؛ و کم شدن تمرکز حواس مانع از انجام درست کارهایتان می‌شود.

مطمئناً شما برای انجام بازی فوتبال یا تیراندازی، موتورسواری و… تمام تمرکز و هوشیاری خود را نیاز دارید.

 برای نتیجه گیری بیشتر در زمان تغییر ضمیر ناخودآگاه بهتر است رفتار و فعالیت روزانه شما هم با آن موضوع ارتباط داشته باشد. 

به عنوان مثال: زمانیکه سابلیمینال درمان چاقی را گوش می‌دهید. سبک زندگی خود را هم برای رسیدن به اندامی ایده آل تغییر دهید.

ورزش کنید، رژیم و تغذیه مناسب انتخاب کنید تا سریعتر به خواسته خود برسید.

و برای تأثیرگذاری بیشتر آهنگ‌های سابلیمینال حتماً از هدفون استفاده کنید. بدون هدفون هم می‌توانید از تلقینات پنهان سابلیمینال استفاده کنید، ولی گوش دادن به فایل‌ها با هدفون تأثیرگذاری آن را بیشتر می‌کند.

 

فایل های صوتی سابلیمینال مسیج جملات تاکیدی مثبت را در زمینه های مختلف از جمله:

موفقیت، سلامتی، انرژی مثبت، عشق و … به ضمیر ناخودآگاه تزریق خواهند کرد.

بدین ترتیب یکی از راهکار های مثبت اندیشی و بهره مند شدن از تاثیر مثبت اندیشی در زندگی استفاده از فایل های صوتی خودهیپنوتیزم و سابلیمینال می باشد.

جملات مثبت و پرانرژی به طور شگفت انگیزی بصورت کاملا پنهان و با فرکانسی بالاتر از فرکانس شنوایی انسان بار ها به ذهن ناخودآگاه انسان ارسال خواهند شد.

تاثیر مثبت اندیشی در زندگی بعد از شنیدن فایل های صوتی خودهیپنوتیزم و سابلیمینال مسیج بسیار واضح و آشکار می باشد.

 

به واقع روشن است که Subliminal message ، به طور بالقوه این توانایی را دارند که ما را تحت تأثیر قرار دهند و جزئی از اعتقادات ما شوند.

 

این پیام ها، از ابزار بسیار کارآمد و پرتوان در ایجاد تغییرات در یک فرد هستند.

کاربرد این پیام ها نامحدود است و می توان از آنها در از بین بردن ترس و اضطراب در فرد تا افزایش اعتماد به نفس و دیگر توانایی های روحی در آن فرد استفاده کرد.

در ضمن متن معرفی هر محصول صوتی در سایت قرار گرفته که شما با مطالعه آن می توانید با فایل مورد نظر آشنا شوید و همچنین پیشنهادات و تصدیق هایی همراه فایل تهیه شده که شما هم زمان با گوش دادن به فایل می توانید تکرار کنید.

منبع:

zehnegira.ir/محصولات-صوتی-بی-کلام-سابلیمینال-مسیج/

/ 0 نظر / 82 بازدید